Witamy w sklepie z tapetami ściennymi oraz akcesoriami do nich!

  O NAS

  Firma Remal istnieje od roku 1992 a jej właścicielem jest Piotr Mróz. Początkowo firma łączyła działalność handlową i usługową (tapetowanie/malowanie), by następnie skupić się na stworzeniu regionalnej sieci specjalistycznych sklepów z tapetami. Współpracujemy z czołowymi producentami tapet, oklein i innych materiałów wykończeniowych w kraju i zagranicą.
  Od roku 2000 swoją ofertę rozszerzyliśmy o sprzedaż i montaż stolarki okiennej (profile Aluplast Kunstoff – Fenstersysteme). Ten drugi filar działalności firmy stanowi jednak konsekwentne rozwinięcie podstawowej działalności, o czym świadczą z miesiąca na miesiąc rosnące z tego tytułu przychody.

  Sieć Remalu obejmuje już trzy sklepy funkcjonujące w centralnych lokalizacjach Tarnowa i Gorlic. W każdym z naszych sklepów znajdziecie Państwo zawsze: najbogatszą, jeśli chodzi o asortyment, ofertę oraz przyjazną, otwartą i w pełni kompetentną obsługę. Każdy klient uzyska u naszych pracowników wyczerpującą, fachową poradę zarówno w zakresie oferty, jaką dysponujemy, kolorystyki i wzornictwa dopasowanego do rodzaju pomieszczenia i rodzaju ścian, jak i poradę w kwestiach technicznych dotyczących np. sposobów klejenia. Dysponując najbogatszą ofertą sprzedaży katalogowej w regionie, jesteśmy też w stanie sprostać najbardziej nawet niestandardowym, fantazyjnym życzeniom klientów.

  To właśnie sposób traktowania klienta odróżnia nas od metod bezosobowej, samoobsługowej, nastawionej na tzw. „masowego klienta” sprzedaży, dokonywanej w dużych marketach budowlano-wnętrzarskich.
  Zapraszamy do naszych salonów.

  Aktualizacja…
  • Brak produktów w koszyku.